Romer Xtensafix - na miarę potrzeb dziecka

Wybór fotelika samochodowego jest niezwykle ważną kwestią. Należy zwrócić uwagę na ochronę, jaką może zagwarantować oraz komfort. Są to dwa ważne czynniki, które mogą zaważyć na ostatecznej decyzji.

Poszukując ładnego, a zarazem prezentującego najnowsze rozwiązania fotelika, warto postawić na Romer Xtensafix. Jest to model przeznaczony dla dzieci w kategorii wagowej 9-36 kg. Oznacza to, że fotelik może posłużyć nawet do 12 roku życia.

Romer XtensaFix to pierwszy takim fotelik, który posiada zintegrowaną uprząż, której może jeździć dziecko do 25 kg. Takie rozwiązanie gwarantuje jeszcze większe bezpieczeństwo. Ponadto atutem - również niedostępnym albo słabo rozwiniętym do tej pory w innych modelach z tej samej grupy - jest możliwość regulacji pozycji spoczynkowej. Oparcie i zagłówek można także bez trudu dopasować do wzrostu dziecka, co powoduje, że fotelik rośnie wraz z pociechą.

Mocowanie fotelika może odbywać się na 3 sposoby: za pomocą Isofix, unowocześnionym systemem V-tether oraz klasycznie - pasami samochodowymi.