Wygodnie w Romer VersaFix

Od kilkunastu lat jazda w fotelikach samochodowych jest koniecznością. To obowiązek, który ma zagwarantować przede wszystkim bezpieczeństwo. Ale siedzisko powinno dawać nie tylko ochronę, ale również wygodę. Bardzo często przecież dzieci podróżują w samochodzie nawet kilka godzin. Siedzenie w niewygodnym foteliku mogłoby być niezwykle dyskomfortowe.

Wybierając fotelik do samochodu dla dziecka, należy zatem zwracać uwagę na nowoczesne rozwiązania, maksymalizujące komfort podróżowania. W tym względzie niezastąpiony okazuje się Romer VersaFix. To fotelik samochodowy, który przeznaczony jest dla dzieci od 9 miesiąca życia do 4 lat. Posiada regulowany zagłówek, dzięki któremu bez problemu można dopasować wysokość siedziska do wzrostu dziecka. Na komfort podróżowania wpływają również miękko wyściełane boki fotelika. Zaś przyjemna i miła w dotyku tapicerka potęguje komfort podróżowania.

Wygodne jest również to, że pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa regulowane są wyłącznie jednym pociągnięciem. Nie naraża to dziecka na stres i nie denerwuje go niepotrzebnie.