Romer Max-Fix - czy warto?

Chyba już wszyscy rodzice wiedzą, że przewożenie dzieci w samochodzie wiąże się z koniecznością usadowienia ich w specjalnych fotelikach. I słusznie, ponieważ pozwala to na zapewnienie jeszcze większej ochrony.

Chcąc mieć pewność, że dziecko jest na 100% bezpieczne, warto wybierać innowacyjne rozwiązania. Reprezentuje je m.in. fotelik Romer MaxFix. Ponieważ nie kosztuje on mało, wielu rodziców zadaje sobie pytanie - „czy warto?”.

Fotelik Romer MaxFix uważany jest za jeden z najbardziej bezpiecznych fotelików. A to dlatego, że model mocowany jest za pomocą systemu Isofix, zwiększającego stabilność siedziska. Ponadto fotelik ten posiada głębokie i miękko wyściełane boki siedziska, co jeszcze lepiej chroni w razie uderzenia bocznego. Na uwagę zasługuje również 5-punktowy pas bezpieczeństwa zintegrowany z fotelikiem. Dzięki temu dziecko jest znacznie lepiej przytrzymywane.

Mówiąc o MaxFix, nie można zapomnieć o rozwiązaniach, zapewniających wygodę. Do najważniejszych zalicza się: możliwość regulacji wysokości zagłówka, możliwość regulacji pozycji spoczynkowej, miękka tapicerka.

Fotelik posiada wszystko to, co powinny posiadać bezpieczne i wygodne siedziska. Dlatego jest to na 100% trafny wybór.