Kiddy

Kiddy jest jednym z renomowanych producentów dziecięcych fotelików samochodowych w Niemczech z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży. Kiddy to tradycja, innowacyjność i otwarcie na rynek międzynarodowy. Rezultatem tej synergii jest inteligencja produktu, innowacyjne wzornictwo i fakt, że firma Kiddy jest obecna w ponad 40 krajach na całym świecie.

kiddy_relax_pro

Fotelik samochodowy Kiddy Relax Pro

Przedział wagowy 0-13 kg
Przedział wiekowy 0 - ok. 18 miesięcy

Fotelik Kiddy Relax Pro: Potrzeba dziewięciu miesięcy aby powstała istota ludzka – mały cud! Aby zapewnić jej to samo bezpieczeństwo i ciepło na co dzień, opracowaliśmy dla malutkich noworodków niemowlęcy fotelik samochodowy, w którym ich podróż samochodem jak tak bezpieczna jak poprzednie dziewięć miesięcy w łonie matki.


Dwustronne zabezpieczenie przed uderzeniem z boku
Wrażliwe boczne odcinki fotelika kiddy relax pro wyposażone są w niezwykle skuteczny materiał amortyzujący wstrząsy. W przypadku uderzenia z boku ten niezwykle efektywny element przyjmie na siebie uderzenie i będzie chronić głowę i ramiona dziecka.

Zintegrowany wyściełany 5-punktowy pas
Podczas gdy 3-punktowy system pasów samochodu bezpiecznie przytrzymuje niemowlęcy fotelik samochodowy na siedzeniu samochodu, zintegrowany 5-punktowy system pasów zapewnia bezpieczeństwo twojego dziecka w nosidełku. Przyjemne watowanie komfortowo przytrzymuje dziecko na miejscu.

Regulowany w 7 pozycjach zagłówek
Regulowany zagłówek rośnie wraz z twoim dzieckiem. Zapewnia to idealną ochronę w każdej fazie wzrostu.

Lekka rączka do noszenia
Funkcjonalna rączka do noszenia posiada cztery różne poziomy regulacji: spanie, siedzenie, karmienie, kołysanie i noszenie.

Lekki – tylko 3,4 kg
Niska waga nosidełka nie tylko sprawia, że rodzicom łatwiej jest go nieść, lecz jest także bezpieczniejsza dla dziecka! W przypadku uderzenia, powstała masa jest znacznie mniejsza niż w przypadku ciężkiego fotelika – efekt wyjścia z uderzenia jest odpowiednio lepszy.

kiddy_smilefix_pro

Fotelik samochodowy Smilefix Pro

Przedział wagowy 0-13 kg
Przedział wiekowy 0 - ok. 18 miesięcy

Fotelik Kiddy Smilefix Pro: Nowy niemowlęcy fotelik samochodowy Isofix z kiddy smilefix pro z kiddy fix – po prostu lepszym systemem Isofix. Wizualne i dźwiękowe sygnały wskazują na to, że niemowlęcy fotelik samochodowy jest prawidłowo połączony z platformą. W razie wypadku zapobiega to nieprawidłowej instalacji! W trakcie wysiadania z samochodu z łatwością jedną ręką można wyciągnąć niemowlęcy fotelik samochodowy przy pomocy elektromagnetycznego przycisku zwalniającego. Potrójne zabezpieczenie przed uderzeniem z boku zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo twojego dziecka. Z kiddy smilefix pro dziecko i rodzice mogą się czuć bezpiecznie.


Potrójnie zabezpieczenie przed uderzeniem z boku
Potrójnie zabezpieczenie przed uderzeniem z boku zapewnia bezkompromisowe bezpieczeństwo.

5-punktowy system pasów
Zintegrowany, wyściełany i łatwy do regulacji 5-punktowy system pasów niemowlęcego fotelika samochodowego zapewnia bezpieczne i wygodne zapięcie.

Kompatybilny z kiddy travel system
W połączeniu z kiddy travel system bez trudu przemienisz niemowlęcy fotelik samochodowy w nowoczesny wózek spacerowy.

Zintegrowany daszek

Oddychające, miękkie i łatwe do prania materiały
Oddychające, miękkie i łatwe do prania materiały zapewniają idealny klimat. Jeśli w trakcie posiłku lub przekąski fotelik ulegnie zabrudzeniu, łatwo można ściągnąć tapicerkę bez wyciągania pasów i wyprać w pralce w temperaturze 30°C. Zaschnięte zabrudzenie można zetrzeć wilgotną ściereczką.

Lekki
tylko 4 kg

Kompatybilny z kiddy travel system
W połączeniu z kiddy travel system bez trudu przemienisz niemowlęcy fotelik samochodowy w nowoczesny wózek spacerowy.

kiddy_energy_pro

Fotelik samochodowy Energy Pro

Przedział wagowy 9-18 kg
Przedział wiekowy 9 miesięcy - 4 lata

Fotelik Kiddy Energy Pro: Osłona tułowia Kiddy
Osłona tułowia kiddy jest wykonana z materiałów, które wyjątkowo skutecznie pochłaniają energię uderzenia a także zapewnia ona najlepsze zabezpieczenie przed uderzeniem w przypadku zderzenia czołowego. Siły uderzenia są skierowane na osłonę tułowia i dlatego też utrzymywane są z daleka od dziecka. Ryzyko urazu szyi zostało drastycznie zmniejszone, gdyż głowa dziecka nie może gwałtownie przemieszczać się do przodu i do tyłu, tak jak w dziecięcych fotelikach z szelkami zabezpieczającymi ramiona dziecka.

Nowoczesne materiały
Ulepszone zabezpieczenie przed uderzeniem z boku. Głowa i ramiona dzieci są szczególnie podatne na uraz, gdyż głowa wciąż pozostaje stosunkowo ciężka w porównaniu z resztą ciała. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości energochłonnego materiału "przestrzenny plaster miodu" wersja 2 w okolicach głowy i ramion, ta wrażliwa strefa jest szczególnie dobrze zabezpieczona.Maksymalny komfort
Najwygodniejsza pozycja w każdej sytuacji: Potrzebujesz tylko kilka sekund, aby zmienić pozycję fotelika do pozycji leżącej, a wysokość wygodnego zagłówka można bez trudu regulować. Szerokie siedzenie umożliwia niezakłócony i komfortowy sen. Szybko i bez trudu można znaleźć najdogodniejszą pozycję dla twojego maluszka, tak aby każda podróż samochodem stała się przyjemnością.Oddychający Thermotex
Nie ma nic bardziej nieprzyjemnego od siedzenia w klejących się do ciała, spoconych ubraniach w gorące letnie dni – dotyczy to zarówno dorosłych, jak i dzieci. Aby zapobiec temu zjawisku w fotelikach kiddy użyliśmy oddychającego materiału Thermotex, w miejscach, gdzie dzieci pocą się najszybciej. Ten szczególnie przepuszczalny materiał zapewnia miłe do siedzenia otoczenie, sprawiając, że nawet długa podróż jest przyjemnym doświadczeniem.

kiddy_comfort_pto

Fotelik samochodowy Comfort Pro

Przedział wagowy 9-36 kg
Przedział wiekowy 9 miesięcy - 12 lat

Fotelik Kiddy Comfort Pro: Bezpieczne oparcia boczne na ramiona i wygodne boczne zagłówki.
Boczne zagłówki zapobiegają spadaniu głowy na bok. Zagłówki boczne nie zasłaniają widoku z przodu. W tym samym czasie oparcia boczne na ramiona zapobiegają wywróceniu się ciała na bok, zapewniając Twojemu dziecku optymalne wsparcie w trakcie podróży, podczas snu, lecz także w razie wypadku.

Oryginalna osłona tułowia Kiddy
Nikt nie chce ani nie może owijać swojego dziecka w watę, lecz gdy chodzi o bezpieczeństwo wewnątrz samochodu, można osiągnąć podobny efekt: W przeciwieństwie do pozostałych systemów, osłona tułowia kiddy delikatnie zabezpiecza górną część ciała w razie wypadku. Dlatego też kręgosłup w odcinku szyjnym jest dobrze zabezpieczony w przypadku ewentualnego zderzenia czołowego.

Wysokiej jakości materiały watowania
Niemowlęta i małe dzieci są szczególnie podatne na urazy w obszarze głowy i ramion. Dlatego tak ważne jest zapewnienie szczególnej ochrony tych części ciała. W przypadku uderzenia nasze najwyższej jakości materiały wyścielające zapewniają najlepsze zabezpieczenie przed uderzeniem z boku. Poważnie traktujemy naszą odpowiedzialność, gdyż nie należy tylko postępować zgodnie z przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa, lecz robić coś więcej.

kiddy_guardian_pro

Fotelik samochodowy Guardian Pro

Przedział wagowy 9-36 kg
Przedział wiekowy 9 miesięcy - 12 lat

Fotelik Kiddy Guardian Pro: Rośniemy wraz z wyzwaniami – nasze foteliki samochodowe także! kiddy guardian pro zapewnia bezpieczeństwo dzieciom od 9 miesiąca do 12 lat. Wyjątkowe standardy bezpieczeństwa w połączeniu z atrakcyjnym wzornictwem zapewniają bezpieczeństwo dziecka także w okresie jego intensywnego wzrostu.

Nowy moduł bezpieczeństwa kiddy
KSA – kiddy Shock Absorber - element pochłaniający energię uderzenia; pochłania energię uderzenia, która działa na pas bezpieczeństwa i którą można porównać do "strefy zgniotu" na dziecięcym foteliku samochodowym. Jeszcze jeden moduł dla ochrony Twojego dziecka, o które naprawdę się troszczymy.

Oryginalna osłona tułowia kiddy
Nikt nie chce ani nie może owijać swojego dziecka w watę, lecz gdy chodzi o bezpieczeństwo wewnątrz samochodu, można osiągnąć podobny efekt: W przeciwieństwie do innych systemów, osłona tułowia kiddy delikatnie zabezpiecza górną część ciała w razie wypadku. Dlatego też kręgosłup w odcinku szyjnym jest dobrze zabezpieczony w przypadku ewentualnego zderzenia czołowego.

Udoskonalone zabezpieczenie przed uderzeniem z boku
Głowa i ramiona dzieci są szczególnie podatne na uraz, gdyż głowa wciąż pozostaje stosunkowo ciężka w porównaniu z resztą ciała. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości energochłonnego materiału "przestrzenny plaster miodu" wersja 2 w okolicach głowy i ramion, ta wrażliwa strefa jest szczególnie dobrze zabezpieczona.

kiddy_guardian_pro_2

Fotelik samochodowy Guardian Pro 2

Przedział wagowy 9-36 kg
Przedział wiekowy 9 miesięcy - 12 lat

Fotelik Kiddy Guardian Pro 2: Nasz fotelik dziecięcy rośnie razem z dzieckiem! Kiddy Guardian pro 2 towarzyszy Twojemu dziecku od 9 miesięcy do 12 lat. Nasz flagowy fotelik jest wspaniale ulepszony i sprawia, że dzieciństwo jest bardziej bezpieczne i komfortowe.

Oryginalna osłona tułowia Kiddy
Zabezpieczenie dziecka za pomocą oryginalnej osłony tułowia Kiddy sprawia, że górna część ciała układa się na niej w razie zderzenia czołowego czy hamownia awaryjnego. Dzięki temu bardzo wrażliwe części kręgosłupa szyjnego są poddawane mniejszym obciążeniom niż przy konwencjonalnym systemie z 5-cio ma pasami bezpieczeństwa.

Nowy Kiddy Shock Absorber
W grupie wagowej 2 i 3 dziecko jest zabezpieczone w foteliku za pomocą 3 punktowych pasów samochodowych. Jednak ten system był zaprojektowany dla osób dorosłych. Unikalny system bezpieczeństwa Kiddy Shock Absorber (KSA) pochłania energię zderzenia oddziałującą na 3-punktowe pasy bezpieczeństwa i dzięki temu chroni Twoje dziecko przed zbyt dużymi przeciążeniami. Druga generacja tego systemu charakteryzuje się jeszcze lepszym wskaźnikiem pochłaniania energii oraz KSA został zintegrowany z tapicerką fotelika.

Zoptymalizowana geometria osłon bocznych
Dzięki zaprojektowaniu na nowo osłon bocznych (na głowę i ramiona) nasz materiał high-tech Honey Comb V2 okazał się jeszcze bardziej efektywny. Głowa i ramiona są chronione najlepiej jak to możliwe w razie kolizji bocznej. Jednocześnie dziecko cały czas ma dobrą widoczność na boki.

Materiały high-tech
Fotelik z jeszcze lepszą ochroną przed uderzeniami z boku! Głowka i ramiona dzieci sa szczególnie wrażliwe ponieważ główka jest stosunkowo ciężka w porównaniu do reszty ciała. Stosując materiał zaawansowany technologicznie materiał pochłaniający energię Honey Comb V2 w zagłówku i osłonach ramion dajemy realną ochronę tym szczególnie ważnym częściom ciała.

kiddy_discovery_pro

Fotelik samochodowy Discovery Pro

Przedział wagowy 15-36 kg
Przedział wiekowy 9 - 12 lat

Fotelik Kiddy Discovery Pro:
Bezpieczny!
Gdy maluchy stają się starsze, system bezpieczeństwa w samochodzie musi rosnąć wraz z nimi. Ponieważ największym problemem w razie zderzenia jest wstrząs, opracowaliśmy w kiddy dziecięce foteliki samochodowe, które zapewniają możliwie największe bezpieczeństwo, lecz także przyjemny komfort poza zdarzeniem awaryjnym, jakim jest wypadek. Dziecięcy fotelik samochodowy kiddy discovery pro jest wszechstronnym "ochroniarzem" rosnących dzieci w wieku od 4 do 12 lat.

Zabezpieczenie przed uderzeniem z boku
Głowa i ramiona dzieci są szczególnie podatne na uraz, gdyż głowa wciąż pozostaje stosunkowo ciężka w porównaniu z resztą ciała. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości energochłonnego materiału "przestrzenny plaster miodu" wersja 2 w okolicach głowy i ramion, ta wrażliwa strefa jest szczególnie dobrze zabezpieczona. Materiały amortyzujące wstrząsy zapewniają najlepsze zabezpieczenie przed uderzeniem z boku.

Bezpieczne oparcia boczne na ramiona i wygodne boczne zagłówki.
Bezpieczny w razie wypadku – wygodny i przytulny w trakcie snu: Oparcia boczne na ramiona chronią ciało przed wywróceniem się na bok i utrzymują górną część ciała we właściwej pozycji. Boczne zagłówki zapobiegają opadnięciu głowy na bok i nie zasłaniają widoku.

Wysuwana podpórka pod uda
Wysuwana podpórka pod uda zapewnia nie tylko idealne dopasowanie do wzrostu dziecka, lecz także zapobiega ześlizgnięciu się i umożliwia bardzo wygodne ułożenie nóg. W ten sposób można zapewnić szczególnie wygodną pozycję siedzącą w trakcie długiej podróży samochodem.

Nachylenie siedzenia
Regulowane nachylenie siedzenia także zapewnia dobre samopoczucie w trakcie dłuższych podróży.

Oddychający Thermotex
Nie ma nic bardziej nieprzyjemnego od siedzenia w klejących się do ciała, spoconych ubraniach w gorące letnie dni – dotyczy to zarówno dorosłych, jak i dzieci. Aby zapobiec temu zjawisku w fotelikach kiddy użyliśmy oddychającego materiału Thermotex, w miejscach, gdzie najszybciej dzieci się pocą. Ten szczególnie przepuszczalny materiał zapewnia miłe do siedzenia otoczenie, sprawiając, że nawet długa podróż jest przyjemnym doświadczeniem. Zintegrowana prowadnica pasów zapewnia doskonałe zapięcie we wszystkich fazach wzrostu.

Wygodny uchwyt
Unikatowy mechanizm regulacji umożliwia zmianę wysokości i szerokości fotelika za pomocą ruchu tylko jedną ręką. Szczególnie łatwa instalacja zmniejsza do minimum ryzyko niewłaściwego zamontowania fotelika w samochodzie i chroni nerwy. Jedź bezpiecznie, nawet jeśli czasem musisz jechać szybko: Takie są dziecięce foteliki samochodowe kiddy.

kiddy_cruiser_pro

Fotelik samochodowy Crusier Pro

Przedział wagowy 15-36 kg
Przedział wiekowy 9 - 12 lat

Fotelik Kiddy Crusier Pro:
Dzieci rosną same. kiddy cruiser pro robi to w jednym łatwym kroku Zachowując najwyższe standardy bezpieczeństwa, towarzyszy dzieciom w ich rośnięciu oraz zapewnia im bezpieczeństwo i wygodę aż do 12 roku życia. Optymalne bezpieczeństwo w każdym wieku z dziecięcymi fotelikami samochodowymi kiddy!

Udoskonalone zabezpieczenie przed uderzeniem z boku
Głowa i ramiona dzieci są szczególnie podatne na uraz, gdyż głowa wciąż pozostaje stosunkowo ciężka w porównaniu z resztą ciała. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości energochłonnego materiału "przestrzenny plaster miodu" wersja 2 w okolicach głowy i ramion, ta wrażliwa strefa jest szczególnie dobrze zabezpieczona.

Nowy moduł bezpieczeństwa kiddy
KSA – kiddy Shock Absorber - element pochłaniający energię uderzenia; pochłania energię uderzenia, która działa na pas bezpieczeństwa i którą można porównać do "strefy zgniotu" na dziecięcym foteliku samochodowym.

Oddychający Thermotex
Nie ma nic bardziej nieprzyjemnego od siedzenia w klejących się do ciała, spoconych ubraniach w gorące letnie dni – dotyczy to zarówno dorosłych, jak i dzieci. Aby zapobiec temu zjawisku w fotelikach kiddy użyliśmy oddychającego materiału Thermotex, w miejscach, gdzie dzieci najszybciej się pocą. Ten szczególnie przepuszczalny materiał zapewnia miłe do siedzenia otoczenie, sprawiając, że nawet długa podróż jest przyjemnym doświadczeniem.

Wygodny uchwyt
Unikatowy mechanizm regulacji umożliwia zmianę wysokości i szerokości fotelika za pomocą ruchu tylko jedną ręką. Szczególnie łatwa instalacja zmniejsza do minimum ryzyko niewłaściwego zamontowania fotelika w samochodzie i chroni nerwy. Jedź bezpiecznie, nawet jeśli czasem musisz jechać szybko: Takie są dziecięce foteliki samochodowe kiddy.

3-pozycyjna wysuwana podpórka pod uda
kiddy cruiser pro charakteryzuje długi okres przydatności, gdyż rośnie on wraz z twoim dzieckiem. 3-pozycyjna wysuwana podpórka pod uda zapewnia, że dziecko pomimo tego, że rośnie, może zawsze bezpieczne i wygodne siedzieć.

Nachylenie siedzenia
Regulowane nachylenie siedzenia także zapewnia dobre samopoczucie w trakcie dłuższych podróży.

kiddy_cruiserfix_pro

Fotelik samochodowy Crusier Fix Pro

Przedział wagowy 15-36 kg
Przedział wiekowy 9 - 12 lat

Fotelik Kiddy Crusier Fix Pro:
Jego możliwości regulacji są doprawdy wyjątkowe. Kiddy Cruiser Fix można idealnie dopasować do rozmiarów dziecka na wysokość i szerokość. Dzięki temu dziecko w wieku od 4 do 12 lat zawsze siedzi w tym foteliku wyjątkowo wygodnie i ergonomicznie. Jednocześnie pasuje on do wszytkich pojazdów wyposażonych w złącza ISOFIX.

Nowy Kiddy Shock Absorber
W grupie wagowej 2 i 3 dziecko jest zabezpieczone w foteliku za pomocą 3 punktowych pasów samochodowych. Jednak ten system był zaprojektowany dla osób dorosłych. Unikalny system bezpieczeństwa Kiddy Shock Absorber (KSA) pochłania energię zderzenia oddziałującą na 3-punktowe pasy bezpieczeństwa i dzięki temu chroni Twoje dziecko przed zbyt dużymi przeciążeniami. Druga generacja tego systemu charakteryzuje się jeszcze lepszym wskaźnikiem pochłaniania energii oraz KSA został zintegrowany z tapicerką fotelika.

Zoptymalizowana geometria fotelika
Dzięki zaprojektowaniu na nowo osłon bocznych (na głowę i ramiona) nasz materiał high-tech Honey Comb V2 okazał się jeszcze bardziej efektywny. Głowa i ramiona są chronione najlepiej jak to możliwe w razie kolizji bocznej. Jednocześnie dziecko cały czas ma dobrą widoczność na boki.

Idealnie dopasowany!
Kiddy Cruiser Fix można idealnie dopasować do rozmiarów każdego dziecka zarówno na wysokość jak i szerokość. Dokładnie dopasowany fotelik jest zdecydowanie bardziej bezpieczny. Na każdym etapie wzrostu dziecka dostępna jest taka "bezpieczna regulacja".

Materiały High-tech
Fotelik z jeszcze lepszą ochroną przed uderzeniami z boku! Głowka i ramiona dzieci sa szczególnie wrażliwe ponieważ główka jest stosunkowo ciężka w porównaniu do reszty ciała. Stosując materiał zaawansowany technologicznie materiał pochłaniający energię Honey Comb V2 w zagłówku i osłonach ramion dajemy realną ochronę tym szczególnie ważnym częściom ciała.