Foteliki samochodowe 15-36 kg gwarantują wygodę

Jest wielu rodziców, którzy wybierają foteliki samochodowe 15-36 kilogramów. Są to modele, które przeznaczone są dla dzieci między 4. a 12. rokiem życia. Decydując się na takie siedziska, mamy pewność, że nasze pociechy będą nie tylko bezpieczne. Warto bowiem mieć świadomość, że mimo iż takie foteliki samochodowe 15-36 kilogramów są niejako uniwersalne, zapewniają maksymalny komfort podczas podróżowania. A to wszystko dlatego, że nad ich produkcją czuwa sztab specjalistów, nierzadko wspomaganych przez ortopedów.

Foteliki samochodowe 15-36 kg są skonstruowane w taki sposób, by szybko i łatwo można je było dopasować nie tylko do wagi, ale również wzrostu dziecka. Umożliwia to między innymi możliwość regulowania wysokości zagłówka, nawet na 11 różnych pozycji. Warto także wiedzieć, że niektóre foteliki samochodowe 15-36 kg pozwalają na regulację szerokości siedziska, także poprzez możliwość wyjęcia specjalnych wałków i poduszek.

Komfort podczas podróżowania zapewnia również możliwość odchylania oparcia czy zagłówka. Taka funkcja pozwala na jeszcze lepszy wypoczynek w czasie długich podróży.