Wygodny wózek dla bliźniaków - Britax B-AGILE Double

Nie ulega wątpliwości fakt, że wybór wygodnego wózka dla bliźniaków jest nie lada wyzwaniem. Niby na rynku dostępnych jest wiele modeli, jednak - gdy przychodzi czas na zakupy - nie można znaleźć idealnego rozwiązania.

W tej sytuacji dobrze jest zwrócić uwagę na Britax B-AGILE Double. To wózek, który powstał z myślą o komforcie dzieci oraz wygodzie ich rodziców. Posiada on wiele innowacyjnych rozwiązań, które czynią ten wózek doskonałą propozycją.

Przede wszystkim należy podkreślić fakt, że może być on przeznaczony dla maluchów już od pierwszych dni życia. Zapewnia to możliwość regulowania pozycji spoczynkowej (w każdym wózku niezależnie).

Wózek jest niezwykle lekki, dzięki aluminiowemu stelażowi. Można do niego zamocować samochodowe nosidełka (z serii RÖMER BABY-SAFE). Zaś rama po złożeniu (a do tego wystarczy tylko jedna ręka) zajmuje niewiele miejsca.

Wózek, dzięki odpowiedniej konstrukcji jest także bardzo zwrotny, co pozwala na łatwe wykonywanie manewru skręcania, bez konieczności wkładania to wysiłku.