Komfort spacerowania z Britax B-AGILE 3

O tym, jak ważny jest wybór odpowiedniego wózka z pewnością przekonali się niejedni rodzice. Wiele jest modeli dostępnych na rynku, które - choć ładnie się prezentują - nie są w ogóle wygodne. Na szczęście zupełnie inaczej jest w przypadku Britax B-AGILE 3. To nowoczesny wózek, będący połączeniem atrakcyjnego designu oraz komfortu.

Tym, co wyróżnia ten wózek od innych jest jego niezwykła lekkość. Prowadząc go, wcale nie czuć ciężaru - ani wózka, ani dziecka. Nie trzeba mieć siły, by pchać go ani też nim manewrować. Tę lekkość wózek zawdzięcza przede wszystkim aluminiowej ramie oraz trzem kółkom.

Britax B-AGILE 3 to jednak nie tylko komfort dla rodziców. Również dzieci mają zapewnioną wygodę. Wózek posiada możliwość regulowania pozycji spoczynkowej. Dzięki temu sprawdzi się doskonale również w przypadku noworodków.

Atutem wózka jest możliwość jego łatwego składania oraz fakt, że nie zajmuje on wiele miejsca. Dzięki temu bez trudu zmieści się w bagażniku każdego samochodu oraz szafie (lub we wnęce z boku szafy).