Britax Affinity - nowoczesność i praktyczność w jednym

Wybór wózka dla dziecka to sprawa, która wymaga szczegółowej analizy. A to dlatego, że na rynku dostępnych jest mnóstwo modeli. Różnią się one nie tylko wyglądem, ale również funkcjonalnością czy wreszcie - ceną. Jeśli poszukujemy wózka, który będzie zarówno nowoczesny, jak i praktyczny, warto postawić na Britax Affinity.

Jest to wózek przeznaczony dla dziecka już od momentu jego urodzenia. Dzięki odpowiedniej konstrukcji może służyć nawet do 4 lat (max. ciężar to 17 kg). Oznacza to zatem, że kupując jeden wózek można sporo zaoszczędzić na zakupie kolejnych.

Jednak to nie jedyna zaleta Britax Affinity. Okazuje się bowiem, że wózek ten wyróżnia nowoczesny, ale zarazem elegancki design. Warto jednak pamiętać, że nie tylko doskonale się prezentuje, ale również spełnia funkcje praktyczne. Jest bardzo lekki (posiada aluminiowy stelaż) oraz zwrotny (pompowane i obrotowe przednie kółka). Ponadto praktyczny jest również duży kosz, co sprawia, że wózek doskonale nadaje się zarówno na spacery, jak i zakupy. Tym bardziej, że można do stelaża zamocować fotelik samochodowy.