Birtax B-Agile 4 2013 - z myślą o rodzicach

Wózek spacerowy Britax B-Agile 4 to dowód na to, że wózek może być wygodny nie tylko dla dzieci, ale również dla rodziców. Z tego też powodu jest bardzo często wybierany, ciesząc się pochlebnymi opiniami.
Przede wszystkim należy mieć świadomość, że wózek Britax B-Agile 4 wyróżnia się niezwykle komfortowym systemem składania i rozkładania. Na uwagę zasługuje fakt, że można zrobić to tylko jedną ręką. Poza tym zajmuje po złożeniu niewiele miejsca, dzięki czemu bez żadnych problemów zmieści się w każdym bagażniku.

Warto podkreślić również niezwykle lekką konstrukcję wózka. Ponadto należy wspomnieć o niezwykle przyjemnym jego prowadzeniu. Zapewnia to m.in. aluminiowy stelaż oraz obecność obrotowych kół przednich (z opcją ich blokowania) i miękkie zawieszenie. Cechy te sprawiają jednocześnie, że i dziecko odczuwa przyjemność z podróżowania.

Wózek Britax B-Agile 4 to świetna propozycja nie tylko dla miłośników spacerowania. Warto mieć świadomość, że model ten - z uwagi na spory kosz - doskonale nadaje się podczas zakupów.